Meble z Krakowa - katalog firm meblarskich działających w Krakowie i okolicach

Meble z Krakowa - Katalog Firm


  Doskonałe repliki mebli - Ludwik XV, biedermeier, art deco

Doskonałe repliki mebli - Ludwik XV, biedermeier, art deco Wyroby tej firmy to doskonała propozycja dla osób, które zafascynowane są postacią Ludwika XV – króla Słońce lub po prostu chcą wypocząć w otoczeniu mebli z epoki. Firma oferuje ponadto meble w stylu epoki napoleońskiej lub biedermeier, a także art deco, zachwycające odwagą zastosowanego wzornictwa. Meble są tworzone z litego drewna, a ozdoby w postaci aplikacji z metali (stali, brązu i mosiądzu) oraz oklei wykonanych z naturalnych tworzyw sprawiają, że ciężko jest odróżnić je od oryginału

www.pantarei.pl | Szczegóły | wyświetleń : 58 | Głosuj >> Liczba głosów : 1

  Oryginalne i markowe stoły bilardowe tylko w naszym sklepie

Oryginalne i markowe stoły bilardowe tylko w naszym sklepie Gra bilard jest czymś innym dla każdego. Jedni uważają, że jest to gra barowa, inni iż to zwyczajny sport, a jeszcze inni uważają że jest to ekskluzywna rozgrywka dla dżentelmenów. Jeżleli zawsze interesował Cię ten sport, a prawdopodobnie, oglądając mecze snookera lub poola w TV sądziłeś, iż uprawianie tego typu gry w domowym zaciszu jest niemożliwe to mamy dobrą wiadomość ! Może,my stworzyc stół bilardowy w bardzo niskiej cenie. W naszym sklepie internetowym znajdują się stoły bilardowe renowowanych marek takich jak na przykład Spenders, zrobione są z materiałów wysokiej klasy, i co ważne oferowane są w niskich cenach! Jeżeli zanosisz się z zakupem stołu bilardowego to w naszym sklepie stoly-bilardowe.net na pewno będzie cię stać. Jeżeli zdecydujesz się na zakup w naszym sklepie to dwa składane kije bilardowe, bile dostaniesz gratis. Oprócz tego w naszym internetowy sklepie oferujemy wiele promocji, co dodatkowo powinno cię usatysfakcjonować. Serdecznie zapraszamy. Nie musisz wychodzić z domu aby przenieść się do naszego internetowego sklepu w celu zakupienia stołu bilardowego, jak również innych rzeczy.

www.stoly-bilardowe.net | Szczegóły | wyświetleń : 14 | Głosuj >> Liczba głosów : 1

  Meble na indywidualne zamówienie

Meble na indywidualne zamówienie Firma jest producentem regałów warzywniczych z drewna. Regały warzywnicze to najpopularniejszy obecnie sposób prezentowania warzyw i owoców we wszystkich sklepach, zatem istotne jest, aby były wykonane z dobrej jakości drewna, w kolorze wybranym przez klienta. Bazą regału warzywniczego jest drewno, a klient ma możliwość samodzielnie wybrać dodatki w postaci skrzynek, koszy, luster czy dodatkowego oświetlenia, które w subtelny sposób wyeksponuje owoce i warzywa.

www.studio2001.pl | Szczegóły | wyświetleń : 55 | Głosuj >> Liczba głosów : 0