Meble z Krakowa - Katalog Firm


7 Wyniki dla 
roku.


  Drewit - meble Kraków

Drewit - meble Kraków Firma Drewit to zakład produkcyjny działający w branży meblowej w Krakowie od 1992 roku. Poprzez zdobyte doświadczenie staramy się udoskonaleć cały czas nasze usługi oraz techniki produkcji elementów meblowych w meblach. Wiele czołowych firm zajmujące się akcesoriami meblowymi współpracuje z nami, nawiązaliśmy współpracę z czołówka aby zadowolić naszych klientów. Nowoczesny design oraz innowacyjne projekty oferowane przez naszą firmę są konkurencyjne cenowo. Zachęcamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą na stronie internetowej.

www.drewit.krakow.pl | Szczegóły | wyświetleń : 162 | Głosuj >> Liczba głosów : 1
Kategoria : HOME > Meble kuchenne

  Nowczesne meble do salonu

Nowczesne meble do salonu Nasza firma oferuje szeroki wybór nowoczesnych mebli. Salony nasze można znaleźć w Kalwarii, Krakowie i Katowicach. W ofercie posiadamy meble tapicerowane, wypoczynkowe, fotele, sofy, oraz całe wypoczynkowe komplety. Meble sypialniane oraz salonowe to nowość w naszej ofercie. U nas można również znaleźć dużą gamę dodatków m.in. cafetaby jaki i stoliki kawowe. Dzięki naszym stylistom meble zyskują oryginalną i nowoczesną linię, jeżeli połączyć to z ręcznym wykonaniem produkty VERI DIVANI są symbolem ekskluzywności. Nasza firma istnieje od 1934 roku.

www.vieridivani.pl | Szczegóły | wyświetleń : 133 | Głosuj >> Liczba głosów : 7
Kategoria : HOME > Meble tapicerowane

  MEBLE Z LITEGO DREWNA ŚWIERKOWEGO, Stolarstwo WM

MEBLE Z LITEGO DREWNA ŚWIERKOWEGO, Stolarstwo WM Nasza firma na Polskim rynku działa od 1987 roku. Produkuje z litego świerkowego drewna łóżka dla dzieci i młodzieży. W naszej ofercie można znaleźć: - łóżka podwójne - łóżka pojedyncze - komody - szafy - biurka - łóżka piętrowe - jak również meble ręcznie robione Duży nacisk kładziemy na jakość i solidność wykonywanych przez nas produktów. Nasza firma posiada certyfikaty potwierdzające jakość produktów z Poznania od Instytutu Technologii Drewna. Produkujemy również meble na wymiar. Naszymi klientami byli już ośrodki wypoczynkowe, hostele, hotele oraz schroniska. Serdecznie zapraszamy do współpracy.

lozka.net | Szczegóły | wyświetleń : 130 | Głosuj >> Liczba głosów : 6

  Producent, studio mebli - garderoby, drzwi, drzwi ekskluzywne, szafy, meble

Producent, studio mebli - garderoby, drzwi, drzwi ekskluzywne, szafy, meble JAX to prawdziwy weteran rynku meblarskiego, funkcjonujący z niesłabnącą popularnością w tej branży od 1991 roku. Popularność zapewnia przede wszystkim szeroki asortyment, obejmujący różne rodzaje drzwi (wewnętrzne, drewniane itp.), meble kuchenne, wyposażenie garderoby oraz różne rodzaje szaf (wnękowe, wewnętrzne itp.). Ponadto firma może pochwalić się trwałością mebli, wykonywanych z najlepszych materiałów istniejących na rynku przy użyciu najnowocześniejszych technologii. Firma posiada własne studio projektowe, a jeśli klient ma większe wymagania, podejmuje współpracę ze znanymi architektami.

www.jax.pl | Szczegóły | wyświetleń : 118 | Głosuj >> Liczba głosów : 0
Kategoria : HOME > Meble kuchenne

  Meble z góralskom dusom - Janusz Stopka-Karolów

Meble z góralskom dusom - Janusz Stopka-Karolów Nie ma chyba osoby, która nie doceniłaby ręcznie rzeźbionych mebli, wykonanych z litego drewna. Takie właśnie usługi oferuje ta firma. Inspiracją do jej założenia stał się mały góralski kościołek p.w. św. Anny w Zębie, pochodzący z 1915 roku. Drewniana świątynia, wybudowana na podstawie planu autorstwa Andrzeja Gracy, wybudowana przez cieślę Jana Ustupskiego i wykończona przez góralskich snycerzy (Jana Tylkę i Mariana Styrczulę-Maśniaka), a szczególnie główny ołtarz autorstwa Wojciecha Brzegi są źródłem nieustającej inspiracji dla twórców mebli góralskich

meble-goralskie.pl | Szczegóły | wyświetleń : 44 | Głosuj >> Liczba głosów : 0
Kategoria : HOME > Inne meble

  Nowoczesne drzwi wewnętrzne Kraków - najlepsze oferty!

Nowoczesne drzwi wewnętrzne Kraków - najlepsze oferty! Ważną rzeczą przy zakupie drzwi jest upewnienie się, że zarówno odpowiednia ochrona będzie zapieniona przed włamaniami ale również przed niesprzyjającymi warunkami pogodowymi w każdej porze roku. Idealne drzwi to takie, które zachowują ciepłe powietrze gdy jest zimno, jak również nieprzepuszczaną gorące powietrze do środka w upalne dni. Dlatego też ochrona oraz izolacja to najważniejsze cechy drzwi, i to właśnie dlatego powinniśmy zwrócić uwagę przede wszystkim na te dwie cechy. Wygląd zewnętrzny to drugorzędna ale jak że ważna sprawa o którą powinien zadbać stolarz.

www.meblekrakow.com.pl | Szczegóły | wyświetleń : 25 | Głosuj >> Liczba głosów : 0
Kategoria : HOME > Meble pokojowe

  Meble Odnowa

Meble Odnowa Przedsiębiorstwo Odnowa zapoczątkowała działalność w 1996 roku. Od początku posiada status Zakładu Pracy Chronionej. Wysokiej próby wyroby - głównie meble biurowe trafiają do klientów takich jak: pomieszczenia biurowe, hotele, czy sklepy. Na wszystkie meble jest oferowana gwarancja 2 letnia. Dla stałych klientów proponujemy korzystne zniżki. Na terenie firmy mieści się hurtownia sprzedająca płyty meblowe, blaty, okucia, itp. Firma Odnowa wykonuje również meble na specjalne zamówienia.

mebleodnowa.pl | Szczegóły | wyświetleń : 0 | Głosuj >> Liczba głosów : 0
Kategoria : HOME > Meble biurowe